KONKURS FOTOGRAFICZNY Z OKAZJI WALENTYNEK I PROMOCJA WALENTEGO NA 14 LUTEGO

  • Strona główna
  • KONKURS FOTOGRAFICZNY Z OKAZJI WALENTYNEK I PROMOCJA WALENTEGO NA 14 LUTEGO

KONKURS FOTOGRAFICZNY "FOTO I WALENTYNKI W AQUAPARKU GRANIT"

Aquapark Granit ogłasza konkurs fotograficzny z okazji Walentynek.
Zabierz swoją ukochaną drugą połówkę – dziewczynę/chłopaka, żonę/męża, partnerkę/partnera na basen, zróbcie sobie wspólne zdjęcie, jak się razem świetnie bawicie, jak miło spędzacie wspólnie czas i zgarniajcie nagrody!
Do wygrania 2 dwuosobowe całodniowe wejściówki na basen i saunę!

Konkurs trwa od 1 do 13 lutego 2013 r. do godz. 24.00 włącznie. Podzielny jest on na dwie kategorie wiekowe: młodzież do 18 lat oraz dorośli. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com oraz bycie fanem profilu Aquaparku Granit w serwisie Facebook.com. Uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 fotografie o wadze min. 1 MB  każda, max. 3 MB. Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie fotografii na adres e-mail: marketing@aquaparkstrzelin.pl ze swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym, kategorią wiekową oraz linkiem do swojego profilu w serwisie Facebook.com. Regulamin konkursu poniżej.

O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie w Walentynki – 14 lutego 2013 r. Wyniki konkursu będą opublikowane na stronie www.aquaparkstrzelin.pl oraz na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com.

PROMOCJA WALENTEGO NA 14 LUTEGO 2013

Zapraszamy wszystkie pary do Aquaparku w walentynkowy czwartek, czeka na nich 50% rabat na bilety wstępu na basen i/lub saunę.
Jedynie trzeba okazać wspólne zdjęcie przy kasie.
Przykładowo bilet jednodniowy bez ograniczenia czasowego na basen i saunę w promocji walentynkowej to tylko: 10 zł (ulgowy) lub 15 zł (normalny).
Romantyczne wspólne pływanie i relaks w saunie to doskonały prezent na Walentynki.
Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin Konkursu „Foto i walentynki w Aquaparku Granit”

1. Zasady przebiegu Konkursu „Foto i walentynki w Aquaparku Granit” określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne  Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie, ul. gen. L. Okulickiego 10, zarządzające Aquaparkiem Granit, wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000385641 zwana dalej „Organizatorem”.
3. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich klientów Aquaparku Granit. Jest podzielony na dwie kategorie wiekowe: młodzież do 18 lat i dorośli.
4. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com. Uczestnik musi być również fanem strony Organizatora w serwisie Facebook.com.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która dokona zgłoszenia fotografii zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, należy zgłosić do Konkursu fotografie par (Uczestnik konkursu wraz ze swoją dziewczyną/chłopakiem, partnerką/partnerem, żoną/mężem) wykonane na terenie obiektu Aquapark Granit w Strzelinie, w hali basenowej (ul. gen. L. Okulickiego 10) prezentujące sposób wspólnego spędzania czasu, zabawę, korzystanie z atrakcji Aquaparku itp.  Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie fotografii na adres e-mail: marketing@aquaparkstrzelin.pl wraz ze swoimi danymi: imię, nazwisko, kategoria wiekowa, telefon kontaktowy wraz z linkiem do swojego profilu w serwisie Facebook.com.
8. Konkurs trwa od dnia 1 lutego 2013 r. do dnia 13 lutego 2012 r. do godz. 24.00 włącznie.
9. Każdy Uczestnika może przesłać maksymalnie 3 fotografie o wadze min. 1 MB  każda, max. 3 MB.
10. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 14 lutego 2013 r. przez jury powołane przez Organizatora, które wybierze najlepsze wg własnej oceny fotografie. Od decyzji jury odwołanie nie przysługuje.  Wyniki konkursu będą opublikowane w dniu 14 lutego 2013 r. na stronie www.aquaparkstrzelin.pl oraz na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com.
12. Nagrodami są: 
I miejsce – kategoria wiekowa młodzież do 18 lat: karnet „100”,
I miejsce – kategoria wiekowa dorośli: karnet „100”.
14. Zwycięzca nie może wymienić nagród na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
15. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie oraz w formie zwrotnej wiadomości e-mail.
16. Odbiór nagrody następuje Aquaparku Granit w Strzelinie w terminie 2 tygodni od daty rozstrzygnięcia Konkursu po okazaniu dokumentu tożsamości. Nieodebranie nagrody w terminie powoduje jej przepadek.
17. Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice, do Konkursu powinny być przesłane w formie plików cyfrowych w formacie JPEG (.jpg, .jpeg) w czytelnej jakości umożliwiającej publikację w sieci Internet.
18. Fotografie zgłoszone do Konkursu nie mogą być retuszowane i obrabiane w programach graficznych.
19. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykluczenia z Konkursu fotografii o niskiej jakości technicznej, przesłanych w złym formacie, rozdzielczości oraz fotografii, które w inny sposób naruszają Regulamin Konkursu.
20. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu Uczestnika na stronie internetowej wyników Konkursu, stronie internetowej Organizatora oraz na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu.
21. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
22. Uczestnik nieodpłatnie i bezterminowo w udziela na rzecz Organizatora (Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne
Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie, ul. gen. L. Okulickiego 10, zarządzające Aquaparkiem Granit) prawa do publicznego korzystania z fotografii zgłoszonych do Konkursu w przesłanej rozdzielczości poprzez ich utrwalanie, zwielokrotnianie, sporządzanie cyfrowego zapisu, wprowadzanie do pamięci komputera, wprowadzanie do własnych baz danych bądź w postaci oryginalnej bądź w postaci fragmentów, zamieszczanie na stronie internetowej Organizatora, profilu Organizatora na Facebook.com, w serwisie Facebook.com oraz publikacji na papierowych materiałach promocyjnych Aquaparku Granit w Strzelinie, jak plakaty i ulotki, bez ograniczeń terytorialnych i w odniesieniu do nakładu.
23. W przypadku publikacji fotografii, jej autor zostanie wskazany zgodnie z danymi podanymi w zgłoszeniu (imię i nazwisko), chyba że autor w zgłoszeniu fotografii sprzeciwi się upublicznieniu tych danych.
24. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
25. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że Uczestnik posiada pełnię praw do każdej z przesłanych fotografii, w szczególności prawa autorskie oraz że uzyskał zgodę na rozpowszechnianie wizerunku osób utrwalonych na fotografii zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jeśli fotografia zawiera taki wizerunek. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw bądź dóbr osobistych osób trzecich wskutek złożenia nieprawdziwych oświadczeń przez Uczestnika, o których mowa powyżej, bądź wskutek innych działań lub zaniechań Uczestnika, wyłączona jest odpowiedzialność Organizatora z tytułu tego naruszenia, a Uczestnik zobowiązuje się zaspokoić wszystkie roszczenia tych osób.
26. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
27. Organizator nie ma obowiązku publikowania fotografii nadesłanych na Konkurs, także tych, które otrzymały nagrody.
28. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji wybranych nadsyłanych fotografii w formie promocji Konkursu na stronie internetowej Organizatora oraz na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com.
29. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
30. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie www.aquaparkstrzelin.pl
31. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres e-mail Konkursu: marketing@aquaparkstrzelin.pl
32. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.I 24 Godzinny Ultramaraton Pływacki
GODZINY OTWARCIA
Baseny
Pon. - Niedz. 6:00 - 22:00
Kasa wejściowa czynna do 21.00
Sauny
Pon. - Pt. 16:00 - 22:00
Sob. - Niedz. 8:00 - 22:00
Bar
Pon. - Sob. 10:00 - 20:00
Niedz. 10:00 - 18:00
Sklepik sportowy
Pon. - Pt. 13:00 - 20:00
So. - Niedz. 11:00 - 20:00
Salon masażu
Pon. - Sob. od 9:00 do ost. klienta
Sobota i inne godziny po wcześniejszej rejestracji
Siłownia GRANIT GYM
Pn., Śr., Pt. 07:00 - 21:00
Wt., Czw. 09:00 - 21:00
Sb., Nd. 10:00 - 18:00

Aktualności
Znajdź nas na Facebooku
Pogoda Strzelin z serwisu
Kalendarz wydarzeń w Aquaparku
Lipiec 2020
PnWtSrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930313233